Obsah stránky

Hlášení rozhlasu

Stránky [ < ] 1 2 [ > ]

Hlášení ze dne 30.04.2020

Oznamujeme našim občanům, že dodavatel energií ČEZ z důvodu epidemie neprováděl odečty elektrické energie. Proto Vy, u kterých nebyl proveden odečet a kteří máte za smluvního dodavatele společnost ČEZ, nahlaste si stav svého elektroměru, nejlépe prostřednictvím internetu na stránkách www.cezdistribucecz/cs/pro-zakazniky/nahlasit/samoodecet.html nebo na tel. lince 800 850 860.

Hlášení ze dne 30.04.2020

Upozorňujeme spoluobčany, že ve Březové nad Svitavou – u Pavlasů - Slunečním údolí 17 - bude prováděn výkup hlemýžďů. Výkup bude zahájen v pondělí 4. 5. a bude následovat každý čtvrtek a pondělí od 16 – 17 hod. Vzhledem k podmínkám zachování rovnováhy živočišných druhů je povolen sběr hlemýžďů o velikosti minimálně 3cm. Cena za 1 kg je 25 Kč.

Hlášení ze dne 29.04.2020

V sobotu 2.5.2020 bude neprůjezdná silnice údolím Mariental v Moravské Chrastové z důvodu provádění nového živičného povrchu v době od 7:00 do 17:00 hodin v úseku od Lidového domu po místní hřiště (podél nového chodníku).

Hlášení ze dne 21.03.2020

Státní zdravotní ústav vydal doporučení pro nakládání s použitými ochrannými pomůckami v době koronavirové pandemie. Kdo se zbavuje použitých roušek, vhoďte je do plastového pytle, zavažte, desinfikujte povrch pytle a následně vhoďte do popelnice na komunální odpad. V případě, že by se v obci objevil potvrzený případ nákazy, bude pro tento případ vyčleněna samostatná nádoba za obecním úřadem. Vyzýváme všechny občany, aby nevyhazovali plastové nádoby od aviváží, pracích a mycích prostředků o objemu 1,5 l a větší. Pokud někdo takovou prázdnou nádobu máte, kontaktujte starostu, místostarostu nebo velitele hasičů pana Pařízka a my si je od vás vyzvedneme. Potřebujeme tyto nádoby na desinfekci.

Hlášení ze dne 20.03.2020

Miisterstvo zdravotnictví mění opatření pro seniory, které přikazuje nákup hygienického a drogistického zboží, kosmetiky, potravin osobám starším 65 let + jejich nezbytný doprovod pouze v době od 7:00 do 9:00 hodin.Pro ostatní osoby je v tuto dobu vstup do těchto prodejen zakázán. Pro tyto osoby platí možnost sjednání nákupu prostřednictvím naší obce. Stále platí nařízení povinnosti zakrývání úst a nosu rouškou, respirátorem, šálou či šátkem na veřejných prostranstvích, v uzavřených objektech a dopravních prostředcích. Dodržujte to prosím, chráníte sebe i ostatní před nákazou, která rapidně roste. Dnešním dnem se ruší nebo omezují některé vlakové spoje. Změny najdete na našich www stránkách v odkazu Epidemie COVID-19.

Stránky [ < ] 1 2 [ > ]

Patička stránky